Брайт Скулінг щиро вірить, що гарна освіта повинна бути доступна кожному незалежно від достатку і статусу.

 

Брайт Скулинг – це зареєстрована Британська благодійна організація, котра насамперед націлена на викладання англійськоїмови якіноземної. Мипрагнемо покращити освіту учнів та студентівпо всьому світу тазабезпечити доступність вивчення англійськоїмовитак само, як і іншихпредметів, що викладаються в школах, в епоху зростаючоїглобалізації.

Англійська мова– цемова мас-медіа, інтернету, науки, туризму та дипломатії; вона єрідною для понад 400 мільйонівлюдей, ієдругою мовою для майже всього світу –кожнап’яталюдина на Планеті володієщонайменше базовими знаннями. Саме тому дітям просто необхідноотримувати гарну мовну освіту в школах та університетах; цепідвищує їх шансиотримати гарну вищу освіту та, звісно, підвищує вірогідність працевлаштування, щогіднооплачується.

Таким чином, викладання англійськоїмовияк іноземної стало великим бізнесом. Населення, що гарно розмовляє англійською мовою – цепрямийшляхдопроцвітаючоїекономіки, томубагато країн в Азіїта Західній Європі вкладаютьдержавні кошти в якісну мовну освіту на рівні державної школи. Нажаль, досііснує немало країн, що не можутьдозволитисобі такого роду інвестиції, томугарний урок англійськоїмови там залишаєтьсяпривілеєм, доступнимлише тим, хто можедозволити собі оплатитиприватний урок, і зовсім не доступним іншим.Ми хочемоце змінити!


Брайт Скулінг: Україна – це наш перший проект. Більше інформаціїпро це тут.


Минавчаємо

 

Митренуємо

Минадаємонавчальніресурси

School_226.jpg