Брайт Скулінгпрацює над покращенням життя в трьох напрямках::

Ми навчаємо – БрайтСкулінг пропонує 10-тижневі курси, навчальні заходи та дні Англійської мови в університетах, коледжах, школах і молодіжних центрах. Наша система розроблена викладачами професіоналами ESL, котрі разом використовують їхроки досвіду для створення ефективної, задовольняючої та захоплюючої програми.

Наші навчальні курси побудовані на підвищенні впевненості в Англійській мові, використовуючи уроки, основані на навчанні та обговоренні у класі, для того, щоб підтримати в якнаймога більшому говорінні кожного студента. Ми хочемо надихати студентів, навчати правильному підходу визначення, роботи в команді та ініціативі – в цьому світі вони можуть досягнути всього.


School_204.jpg

Ми надаємо ресурси – БрайтСкулінг інвестує в довготривале навчання студентів, надаючи навчальні ресурси для різних рівнів знань Англійської мови.

За допомогою книг, наших ігор Англійською мовою і навчальних ресурсів ми підтримуємо студентів, щоб вони продовжували вчитися навіть після того, як покинули урок.

Для того, щоб підтримати тимчасово переміщених студентів, що живуть в дитячих будинках або зонах конфлікту, ми пропонуємо спонсорам шкільну програму, що допоможе профінансувати нашу місію для тих дітей, що мають менше.


Ми тренуємо – Наша благодійна організація бажає побудувати міцні мовні знання не тільки з нашими студентами, а й з іншими в цій сфері. Ми запрошуємо викладачів, вихователів та освітніх адміністраторів прийняти участь в семінарі, присвяченому навчальним методам ESLта їх практичному використанню в класі.

Наші волонтери також проходять інтенсивну попередню підготовчу програму, до того як пропонувати вести уроки та підтримувати їх активність. Викладання Англійської мови як другої іноземної стає все більш конкурентною сферою, і ніщо інше не допоможе в працевлаштуванні так, як практичний досвід. Або Ви викладаєте для майбутньої кар’єри, або ж як корисна перерва від роботи і навчання – ми допоможемо Вам провести курс якнаймога краще.

Якщо Ви маєте бажання дізнатися більше інформації про нашу волонтерську програму, будь ласка, перейдіть на нашу сторінку волонтерів.