Перша місія БрайтСкулінг: Україна

Відповідно до офіційних даних, українська криза перемістила більше 215,000 дітей – хоча багато незалежних ЗМІ і благодійних організацій за людські права вважають, що ця цифра набагато більша. UNICEFзазначає більше 1,7мільйонів дітей як уражених військовими діями на Сході, і більшість дітей не маючи можливості отримувати фінансову допомогу від родичів або держави переїжджають до інших регіонів і отримують дуже обмежену освіту.

Ті, що досі живуть в регіонах конфлікту живуть з багатьма обмеженими ресурсами – скасовані екзамени, неможливість працювати повною мірою через тимчасове переміщення, закриття місцевих шкіл і значне скорочення державного фінансування. 

Навіть ті, що не уражені війною напряму і ті, що живуть поза зоною конфлікту страждають з їх освітою, також з недостатнім державним фінансуванням. Зарплатня вчителів все ще залишається на низькому рівні, викладачі зазначають про відсутність оплати протягом місяців. Амбіційна освітня реформа, започаткована в 2014 році українським урядом була також уражена кризисом на Сході і її цілі поки що досі не досягнені.

Бажання і потреба в кращому навчанні Англійській мові все ще надзвичайно помітні, і це при 95 офіційно зареєстрованих спеціалізованих Англійських школах і багатьох неофіційних школах, що відкриваються по всій країні. Середня оплата за одне годинне заняття з носієм Англійської мови складає майже вдвічі більше ніж середня заробітна плата звичайного працівника. Тому приватна освіта не є оптимальним варіантом для більшості, а для меншості така інвестиція взагалі є привілеєм.


БрайтСкулінг розмістить волонтерів-вчителів в містах, підконтрольних уряду України, забезпечуючи існуючі інституції з Англійською мовою викладання – розроблені щоб мотивувати і надихати. Також ми працюватимемо і в зонах конфлікту для проведення відкритих уроків і забезпечення ресурсів для шкіл та дитячих будинків.